Obec Trnávka
Obec Trnávka Csallóköztárnok Község

Spustili sme nové webové stránky.

Dobročinná zbierka pre vojnových utečencov z Ukrajiny - Jótékonysági gyűjtés az ukrajnai háborús menekültek számára

Dobročinná zbierka y pre vojnových utečencov z Ukrajiny - Jótékonysági gyűjtés  az ukrajnai háborús menekültek számára 1

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Báč
Római Katolikus Egyház, Bacsfai Plébánia

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Báč pozýva občanov zapojiť sa do dobročinnej zbierky pre vojnových utečencov z Ukrajiny. Dobrodinci môžu svoje milodary odovzdať v túto a nasledujúcu sobotu, čiže 12. a 19. marca od deviatej do osemnástej hodiny v spoločenskej miestnosti farskej budovy pod súpisným čislom 150. Prijímajú sa výlučne len tieto milodary:

1. minerálky prípadne trvanlivé nápoje, ktoré nepotrebujú uskladnenie v chladničke;

2. trvanlivé hotové jedlá, ktoré je možné konzumovať ihneď bez ohrievania a ktoré nepotrebujú uskladnenie v chladničke, napr. paštéty, konzervy;

3. deky a prikrývky na ohriatie.

Za nezištnú pomoc dobrodincov vopred ďakuje Ladislav Schranko, farár

A Római Katolikus Egyház, Bacsfai Plébánia jótékonysági gyűjtést szervez az ukrajnai háborús menekültek számára. A jótevők az adományaikat ezen és a következő szombaton, azaz március tizenkettedikén és tizenkilencedikén adhatják le 9 órától 18 óráig a plébánia közösségi termében a százötvenes házszám alatt. Kizárólag csak a következő adományokat fogadják el:

1. flakonos ásványizeket illetve tartós italokat, amelyek nem igényelnek hűtői tárolást;

2. tartós kész ételeket, amelyek rögtön fogyaszthatók és nem igényelnek hűtői tárolást, például pástétomokat, konzerveket;

3. pokrócokat és takarókat a melegedéshez.

Az adományozók önzetlen segítségéért köszönetet mond Schranko László plébános

Dátum vloženia: 8. 3. 2022 10:54
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 3. 2022 11:02
Autor: Schranko László plébános

Mobilná aplikácia V-obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:
google play
app store

Po Ut St Št Pia So Ne

Sviatok

Meniny má Bernard, Bernardín, Hviezdoslav, Bernadeta, Bernarda, Bernardína, Hviezdoslava

Obec Trnávka Csallóköztárnok Község