Obec Trnávka
Obec Trnávka Csallóköztárnok Község

Jarné upratovanie v obci - 25.marca 2023 , 9,00 hod.- Tavaszi nagytakarítás

Jarné upratovanie v obci  - 25.marca 2023 , 9,00 hod.- Tavaszi nagytakarítás

Samospráva obce Trnávka aj tento rok usporiada tradičné jarné upratovanie, čiže zber odpadu v katastri našej obce. Tohtoročné obecné upratovanie sa koná v sobotu, 25.marca 2023
Csallóköztárnok önkormányzata idén is megszervezi a tavaszi nagytakarítási akcióját 2023 március 25.-én szombaton

Samospráva obce Trnávka aj tento rok usporiada tradičné jarné upratovanie, čiže zber odpadu v katastri našej obce. Tohtoročné obecné upratovanie sa koná v sobotu, 25.marca. Zraz dobrovoľníkov je o 9.00 pred pred obecným úradom. Organizátori majú pre nich pripravené pomôcky (vrece, rukavice a bezpečnostné vesty). Do akcie sa môže zapojiť každý podľa svojej možnosti a vedomia.

Do jarného upratovania sa môžete zapojiť aj priamo doma. Je to vynikajúca príležitosť na to, aby sme urobili jarné upratovanie verejných priestranstiev v bezprostrednej blízkosti našich domovov alebo pozemkov.

Stretnime sa v sobotu v čo najväčšom počte, a urobme niečo spoločne pre krajšiu a čistejšiu obec!

Csallóköztárnok önkormányzata idén is megszervezi a tavaszi nagytakarítási akcióját, azaz a szemétgyűjtést községünk bel- és külterületein. Az idei községi takarításra március 25-én, szombaton valósul meg. Az önkénteseket reggel 9.00-ra várjuk a községi hivatal elé. A szervezők a segédeszközöket (zsák, kesztyű, láthatósági mellény) biztosítják számukra. Az akcióba mindenki lehetősége és módja szerint bekapcsolódhat

Az akcióba lehetőség van házunk táján is bekapcsolódni. Ez egy nagyszerű alkalom arra, hogy elvégezzük a tavaszi nagytakarítást a házunk – telkünk körüli közterületeken.

Találkozzunk szombaton minél nagyobb számban, és tegyünk közösen községünk tisztábbá, szebbé válásáért!

 

Dátum vloženia: 17. 3. 2023 9:22
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 3. 2023 10:09
Autor: Herbergerová Anikó

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia V-obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:
google play
app store

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Sviatok

Meniny má Róbert, Borislav, Robin, Teodot, Dalma, Oriána, Róberta, Robina

Obec Trnávka Csallóköztárnok Község