Obec Trnávka
Obec Trnávka Csallóköztárnok Község

OZNÁMENIE o čase a mieste konania referenda - ÉRTESÍTÉS a referendum időpontjáról és helyszínéről

Deň a čas konania referenda / A referendum időpontja:
21. 1. 2023 od 7,00 h - 22.00 h
Miesto konania referenda / A referendum helyszíne :
Obecný úrad Trnávka, Trnávka č. 168
Községi hivatal, Tárnok h.sz. 168

Poučenie:

1.   Volič preukáže pred hlasovaním svoju totožnosť občianskym preukazom.

2.   Od členov komisie dostane volič hlasovací lístok a prázdnu obálku, čo potvrdí vlastnoručným podpisom.

3.   V osobitnom priestore určenom na úpravu hlasovacích lístkov volič na hlasovacom lístku zakrúžkuje odpoveď „áno“ alebo odpoveď „nie“. Potom hlasovací lístok vloží volič do obálky a následne do volebnej schránky. Nesprávne upravený hlasovací lístok odloží volič do schránky na odloženie nepoužitých alebo nesprávne upravených hlasovacích lístkov, inak sa dopustí priestupku, za ktorý mu bude uložená pokuta 33 eur.

Útmutató:

1.   A választópolgár a szavazás előtt személyi igazolványával igazolja személyazonosságát.

2.   A bizottság tagjaitól a választópolgár megkapja a szavazólapot és egy üres borítékot, amit saját kezű aláírásával igazol.

3.   A szavazólapok kitöltésére kijelölt külön térben a választópolgár a szavazólapon bekarikázza az „igen” vagy a „nem” választ. Ezt követően a választópolgár a szavazólapot a borítékba, majd a választási urnába helyezi. A nem megfelelően kitöltött szavazólapot a választópolgár a felhasználatlan vagy helytelenül kitöltött szavazólapoknak szánt urnába helyezi, ellenkező esetben szabálysértést követ el, amit 33 euró bírsággal sújthatnak.

Dátum vloženia: 16. 1. 2023 13:01
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 1. 2023 13:09
Autor: Herberger Anikó

Mobilná aplikácia V-obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:
google play